kaufelektro-electric-1080584_900-web

Elektro práce

Provádíme kompletní elektroinstalace budov. Zajistíme vše od projektové dokumentace a povolení, přes montáž, až po revizní kontroly.

.
zednickeprace_900-web

Zednické práce

Provádíme spolehlivé zednické práce, rodinné domy na klíč, rekonstrukce, zateplení fasád, zámkové dlažby a obklady, dlažby, výkopové, instalatérské práce...

.
kaufelektro-demolition-855079_900-web

Bourací práce

Bourací práce a demolice, zemní práce. Bourací práce provádíme včetně zpracování a odstranění zemin a sutí. Demolice malých a středních objektů.

.
kaufelektro-painter-2751666_900-web

Malířské práce

Malířské služby pro rodinné domy, byty i administrativních budovy. Dále provádíme izolační a průmyslové nátěry a nátěry konstrukcí a střech. Vymalujeme vše od WC po tovární halu.

.
kaufelektro-working-438059_900-web

Natěračské práce

Provádíme nátěry fasád a konstrukcí rodinných domů, staveb, výrobních, montážních i administrativních budov. Dále provádíme izolační a průmyslové nátěry a nátěry konstrukcí a střech.

.
banner-3techsluzby

Projekční práce

Zabezpečení projektové přípravy pro územní řízení, pro stavební povolení, zabezpečení projektu pro provádění stavby. Projekční činnost a poradenství, rekonstrukce občanských, bytových, administrativních a dalších staveb.

.
uklidoveprace_900-web

Úklidové práce

Ulidíme a nebo vyklidíme prostory jak administrativní i obytné.

.
rekonstrukce_900-web

Rekonstrukce a stavební úpravy

Zaměřujeme se na výstavbu a rekonstrukce jak rodinných nebo bytových domů, tak i adminstrativních budov, obchodních pasáží a kanceláří firem.

.
dopravapujcovna_900-web

Doprava, půjčovna karavanů a ubytování

Půjčovna obytných vozů a karavanů. Zajištění dopravy. Pronájem a zajištění ubytovacích prostor.

.

Stránky se připravují. Děkujeme za pochopení.